[]

Amsterdam'da kalınacak bölge

Haarlemmerstraat vs Leidseplein?
Sakin çift, coşmaya değil gezmeye gidiyoruz. 
O zaman Leidseplein değil kesinlikle :D

Alternatif : Museumplein tarafları da uygun olabilir belki. Sakin gezmeye müsait.
  • AlsterWasser  (14.11.17 17:02:59 ~ 17:03:36) 
art gallery hotel, tavsiye ederim uygun fiyata yakalarsanız düşünün.
Weteringschans 67, 1017 RX Amsterdam, Netherlands
leidseplein bölgesinde
  • zebragibi  (14.11.17 19:19:45 ~ 19:20:20) 
haarlemmerstraat en ünlü caddelerden birisi. Güzel coffeeshop'lar burada ve çevresinde sıktır. Leidsplein de iyi bir meydan, yine kalabalık bir yer.

kortekeiserstraat(red light'in yukarisi) tarafinda kalabilirsiniz, museumplein de iyidir ama dam'a uzaktır.

genel de dam meydanına yakın olmak iyidir.
  • kobretti  (14.11.17 20:31:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.