[]

Bir şatonuz olsa nasıl bir tv yarışma programı yapardınız ?

Selam herkese,

Soru başlıkta. Bir ders kapsamında beyin kasırgasına ihtiyacım var. Bu programın devamlılığı da önemli bu arada. Yaratıcı fikirlerinizi alayım :)


 
abi ben çocukken bir yarışma vardı. sunanların yüzü de aklımda ama isim gelmiyor.

iki ayrı grup şatoya salıyorlar daha çok kale gibi bi adanın ortasında. görevleri bitire bitire şatodan ya çıkmaya çalışıyorsun ya da bir bölgeye varmaya çalışıyorsun. işte şatonun dışında duvarlardan geçiyorsun falan. bi oda var zemin çökük karşıya geçmeye çalışıyorsun vsvsvs.

elbette orjinali yabancı bir programdı.
  • kablelvuku  (14.11.17 11:04:24) 
@kablelvuku

eksisozluk.com
  • eeb  (14.11.17 11:07:11) 
kim kardashian tarzı sosyetik bir ünlüyü ailesiyle birlikte şatodaki hayatını, biri bizi gözetliyor tarzı bir program, arada bir şarkı ya da moda şovları tamamen görsellik ve şatonun o gotik havasını sokardım seyircinin gözüne :)

hazır yılbaşı da geliyor hep beraber melekler ile o şatoda yeni yıla girerdik..
  • redeath  (14.11.17 11:29:03) 
escape room tarzında escape şato olabilir.

agatha cristie veya sherlock holmes tarzı cinayet/suç hikayelerinde katili/suçluyu bul oyunları olabilir. hatta sanırım böyle bir dizi bölümü ya da film vardı. bir cast grubu var, bir de katılımcılar var 8ya da ikisi aynı) suçluyu bulmaya çalışırken gerçekten cinayetler işleniyor ve ortalık karışıyor falan.
  • halanne  (14.11.17 12:58:23) 
fort boyard


  • mungojerry  (14.11.17 13:06:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.