[]

Paraphrasing

yakşanlar.

despite the increase in life expectancy over the last 200 years, not all groups of people have the same chances of good health.

siz olsanız bu cümleyi anlam bozulmadan farklı kelimelerle nasıl yazardınız?

 
The lifetime expectance has increased during the last 200 years, however, it is not possible that all people can access this good health status.


  • olanlaolunmaz  (14.11.17 00:02:05 ~ 00:06:08) 
In spite of the rise in life expectancy over the last 200 years, only the people from specific classes have the same opportunity of good health.

veya

In spite of the rise in life expectancy over the last 200 years, only the people from specific classes are able to take advantage of the opportunities for their well being.
  • i was made for you  (14.11.17 00:04:01 ~ 00:06:38) 
çok çok teşekkür ederim, sağ olun:)


  • guneslihavalardacokmutluoluyorum  (14.11.17 00:07:20) 
not all will be equally healthy, although life expectancy has increased over the last two centuries.


  • cagdas donem kuramcisi  (14.11.17 01:02:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.