Hummel kötü bir marka mı?

Sözlüğe bakayım dedim ama neredeyse hiç iyi yorum yok, yazan herkes şikayetçi. Ben de daha önce hiçbir şey almamıştım bu markadan. Birkaç şey beğendim internette ama yorumları okuyunca alsam mı bilemedim. Alacaklarım da sweatshirt, tayt falan aslında. Yazıldığı gibi kötü bir marka mı gerçekten? Kullanıp da memnun kalan yok mu aramızda?

Bende sporcu içliği var, koşu ve bisiklette kullanıyorum oldukça memnunum.

Ayakkabılarını bilmiyorum ama çirkin buluyorum.
  • chicha  (13.11.17 19:35:04)
Ayakkabıları çok rahatsız ve malzemesi kötü, kıyafetleri tam tersine kaliteli

  • freebird5406_2  (13.11.17 19:36:11)
ayakkabılar çok kötü.

ilk giyince rahat, şık görünüyor. satın alıp giymeye başlayınca yamulmaya başlıyor. rahatlığı da kalmıyor. ayrıca 3-5 ayda burnu delindi. top falan oynamadım, sadece yürüyerek, ayak baş parmağımın denk geldiği yerde delik açıldı.
  • kibritsuyu  (13.11.17 19:43:46)
Ayakkabı aldım kötü +1

  • but that was just a dream  (13.11.17 21:25:43)
İkitelli deposite avm ye yeni şubesi açılmış, ayakkabıları 99 tl den satıyorlar, başka sitelerde 350-400 aynısı

  • insomnia  (14.11.17 10:58:58)