Mayısta yaptırdığım dövme nassı?

Rengi oturdu artık. Yaptırmadan önce sormuştum, genel kanı kötüydü. Şimdi ne diyorsunuz?

i.hizliresim.com

Ikisi de cok iyi olmus, zaten o kadar work out yaparsan I love Mom yazmadigi surece butun dovmeler guzel durur. Bir de yasin kac?

  • Traveller  (13.11.17 16:13:48)
vucudu nasil yaptin, hangi programi uyguladin?

guzel gotmus.
  • baldur2  (13.11.17 16:14:26)
oha çok iyiymiş

  • lcha  (13.11.17 16:14:43)
vücudun çok iyi kanka tebrik ederim disiplinli çalışmışsın belli.
dövmeler benim tarzım dövme değil, daha klasikçiyim ama sen beğeniyorsan kime ne boşver.

  • cedex  (13.11.17 16:16:01)
dövme güzel. kız olsam ilk sana. benim de öyle vücudum olsa ben de sergilerim

  • kablelvuku  (13.11.17 16:18:08)
Şu zamana kadar birebir görmeden kimseyi fiziksel olarak beğenmişliğim ya da sanaldan kimseye yürümüşlüğüm yok ama samimiyetimle söylüyorum özelden mi yürüyeyim, buradan mı yürüyeyim, sözlükten mi yürüyeyim bilemedim.

Seçtiğin dövmeyi beğenmemiş olabilirler dövmenin fiziksel olarak duruşu, başarılı yapılıp yapılmamasından ziyade. Zira ben de bir muallakta kaldım dövmenin kendisiyle ilgili ama zevkler renkler tabi... Onun dışında güzel olmuş bence. Dövmecinin bir facebook ya da instagram sayfası var mıdır?
  • gang leader of wasseypur  (13.11.17 16:25:09 ~ 16:41:00)
Hocam o vücuda hangi dövmeyi yapsan güzel durur ahah :) Güle güle kullan.

Sahi hangi body programı bu?
  • old possum  (13.11.17 16:38:29)
ya dövme çok kötü. hani ben bunu görünce direkt aklıma kamyonlara yapıştırılan karı kız çıkartmaları geliyor aklıma. eski duyuruna baktım, o zaman da hoş değil demişim zaten. vücuttan giderin var ama dövme ı ıh.

bir de siyah beyaz fotoğraf aldatıcı olur.

@gang leader of wasseypur askljdaskd güldürdün. at fava ifşayı bekle. yüzü görmeden yürüme bence.
  • elorelia  (13.11.17 16:55:10 ~ 16:55:43)
o zaman da kötü demiştim şimdi de kötü. teknik olarak iyi ama dövmenin kendisi güzel değil. tabi ki bu benim zevkim, o yüzden bence kimseye sorma sen seviyorsan ok :)

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (13.11.17 17:00:53)
Ben dövmenizi beğenmedim ama yürüyen arkadaşları destekliyorum.

  • sopiro  (13.11.17 17:03:40)
sopiro + 1

dövmeler çirkin, yürüyenlere başarılar.
  • benaslinda  (13.11.17 17:05:09)
biz şurada yürürüm,nereden yürüsem vs. desek sapık oluruz ama hanımefendiler yazınca çağdaş oluyorlar sanırım.

  • since1907  (13.11.17 17:13:46)
@since1907'ye hak vermeye geldim. Bu konudaki pozitif ayrımcılığı anlayamıyorum.

@hasmetizm 2046 yakışmış bence, güle güle kullanın.
  • lynda.com  (13.11.17 17:33:38 ~ 17:33:56)
(bkz: dövmeleri sormaya geldim dersin kim bilecek) :))

şaka bi yana bence dövme başarılı.
  • silah taciri  (13.11.17 17:53:17)
bende destek icin geldim :) biz yazsak; sapik oluruz anindaaa :D

ayrica; dovme kotu
  • kamyonsans  (13.11.17 17:55:37)
dövmeyi yapan başarılı bir dövmeci imiş,
ancak dövme bence itici,

Konu ile alakasız bu vücuda nasıl bu kadar kalp aldın o da muallak valla bende :)
Kollar başarılı ama kabulümdür.

Unutmadan normal erkeğim.
  • basond  (13.11.17 17:57:52)
Cevaplar için teşekkürler hepinize. Şu an daha yağsızım aslında (yazın bira içince daha yağlı oluyorum malesef), eve attığım kızlardan birine çektirmiştim fotoyu. O yüzden çok net değil zaten. Poz vermedim kaslar için ama beğenen arkadaşlara popomu kaldırdığı için teşekkür ederim. Yürümek isteyen arkadaşlar özelden gelebilir, memnuniyet Garantimiz vardır. Programım full body güçlenme programı diyebiliriz. Düzenli artan yükleme ile güzel sonuç aldım. Programı yazan ve bana hareketleri öğreten @sage reis sözlükten. Emeği çok üstümde.

upper 1
—————
bench press 4 x 5
row 3 x 12
fly / cable 3 x 12 (opt)
Dumbell overhead press 3 x 12
biceps curl 3 x 12
triceps pushdown 3 x 12
shrugs 3 x 12 (opt)

lower
-------
squat 4 x 5
deadlift 2 x 5
Lunges x adım
calf raises 3 x 12

upper 2
—————
overhead press 4 x 5
pullup 4 x 5
db bench press / db incline press 3 x 12
row machine 3 x 12
biceps curl 3 x 12
triceps pushdown 3 x 12
shrugs 3 x 12 (opt)

Bu güçlenme programım. 1 sene bunu yaptım. Postür bununla oturdu. 2 senedir sağlıklı besleniyorum, aldığım verimin etkisinde payı çok büyük. Gördüğünüz gibi arka kol için tek bir hareket bile yeterli hareketten tam verim almayı bildiğiniz sürece.
  • hasmetizm 2046  (13.11.17 18:26:52)
Dövmeci yakın arkadaşım, grafiker normalde ama dövme de yapıyor istek oldukça. Şu an özel tasarım yapacak hatta bana. İzmirde ucuz ama iyi işçilik isteyenler olursa yardımcı olurum.

  • hasmetizm 2046  (13.11.17 18:32:18)
Allah çarşına göre pazar versin kaarşşiimm..

  • since1907  (13.11.17 18:38:25)
program yazmış.şaka gibi. kedinin kuyruğu götü kurtarmış.

  • ayaklibalik  (13.11.17 21:40:25)
ayaklıbalık hem kaslı hem ressamsın galiba. sixpackli halinle tablo yaparken bi ifşa yap da kızlar eqlesin seni.

  • hasmetizm 2046  (14.11.17 23:17:40)