Munihte 5 saat aktarma?

Munih sehir merkezine goz atmaya deger mi? Yoksa hic ugrasma mi dersiniz?

Sehre gitmen 1 saat, donmen 1 saat.
E pasaporttan cikacaksin, sonra yine uluslararasi ucuyosan 2 saat once
Gideceksin vb. Bence degmez.
  • kuehles blondes  (13.11.17 11:41:31)
aaa ben de munihte buna benzer bir sure aktarma yapiyordum, ve merkezi gezmeye gittim. yemek yiyip, sokaklarda bos bos dolanmalik guzel bir zaman olmustu, baya keyifliydi. ama merkeze gidis gelis tren biletini baya pahaliya almistim, daha ucuzlari oldugu halde bana informationdaki kadin pahaliyi ondermisti.

  • tavukbanalop  (13.11.17 11:42:42)
Kuehles,

Schengen ici oldugu icin pasaporttan cikmak dedigin seyi anlamadim. Direkt la la la diye yuruyup gidemez miyim?

Cikis damgasini munihte vuracaklar diye dusunuyordum?
  • antikadimag  (13.11.17 11:51:46)
Arabayla gidip gezmeme ragmen pek begenmemistim.

  • VIPCH  (13.11.17 11:59:03)
schengen ici ucussa, bavul yoksa gidip gezerdim rahat rahat.

  • lanc  (13.11.17 12:19:33)
degmez, bu mevsimde hic degmez.

  • eriksatie  (13.11.17 13:11:53)
Schengen ici oldugunu dusunmedim.

Non-schengen den non-schengen e de olabiliirdi cunku :D

Bahn.de sitesinden merkeze gidis donus saatlerine ve suresine bakarsin, 2 saatten fazla kaliyorsa elinde, o zaman gidilir.
  • kuehles blondes  (13.11.17 14:41:39)