[]

dudağın kenarında beliren beyazlık

son 1 yılda ortaya çıkan minik bir beyazlık söz konusu dudağımın kenarında. dokunulduğunda çok çok az bir şekilde doku farkı hissediliyor ancak herhangi bir ağrı ya da acı gibi bir durum yok. İlerleme de yok. Sanki photoshopla üzerinde çalışılırken oradaki piksele renk uygulanmamış gibi. Normal midir zamanla böyle bir şeyin oluşması?

ağrı, sizi, şişlik vb olmadığı için doktora da görünmedim, kolay kolay doktora giden biri değilim ve o kadar küçük ki doktorun kedi .... görmüş de yaram var sanmış demesini de istemiyorum. Neden soruyorum; az önce gözüme çok battı ve bir fikir edinirim belki diye düşündüm.

Velhasıl ne olabileceği ilgili bir fikri olan var mı? Fotoğrafla medikal bir soru da sorarak internet evrimimi tamamlamış bulunuyorum zannedersem.

Dikkat yakın çekim dudak ve nispeten kıl içerir

 
;_; siğil mi acaba diye "dudak siğili" yazdım google'a, çıkan görseller çok üzdü. parmaklarıma kramp gireydi de yazmayaydım ühühüh ;_;


  • dedi ayca  (13.11.17 02:21:37) 
resimde tam anlaşılmıyor ama normal derinizden de daha beyazsa o kısım vitiligo olabilir.


  • bnmzz  (13.11.17 11:30:26) 
daha önce uçuk çıkmıştır izi kalmıştır.
doktora gidiniz.

  • cliquot  (13.11.17 12:22:51) 
fordyce spots denilen nane olabilir.


  • kobretti  (13.11.17 13:05:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.