spiderman filmlerini hangi sırayla seyretmeli

www.quora.com

burda avengerstan filan bhsetmiş. hulkta xmende filan görünmedi mi hiç

yayın sırasına göre izle derim parça parça filmlerde konuk oldu evet.
Ama spiderman hikayesi olarak yayın sırası güzel olur.

bu arada yayınlanan filmlerde oyuncular zamanla değişti. Hikaye yaşam vs değişti.
  • basond  (12.11.17 20:15:36)
tobey maguire'li ilk seri (2002-2004-2007) candır. üçüncü film pek iyi olmasa da ilk ve ikinci filmi çok severim.

sonrasında zaten 2012 ve 2014'te andrew garfield'in oynadığı the amazing spider-man'i izlersiniz.
son olarak da bu yıl çıkan homecoming var
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (12.11.17 20:22:47)
çizgi filmlerden anlaşılıyor zaten. 95tekinde jj var, peter fotoğrafçıklıkyapıyor.

99dakinde kameralı telefonlar gelmiş mail atıyor fotoları ama hala foto muhabir.

2010lrdakinde jj yok. foto muhabirlik yaamıyor çünkü artık herkes foo çekiyor.

mj bbile yok.

felicia 95 hariç hiçbirinde yok.

doktor curt 95te hulk gibi arada lizzard oluyordu. diğerinde iyileşiyor tamamen
  • Cursed Chico  (12.11.17 20:25:20)
verdiğin sayfada güzelce sınıflandırmış zaten. yayın sırasına göre izlemenin önemi yok hepsi aynı evrene aynı hikayeye dahil değil zaten.

sam raimi'nin filmleri kendi içinde bir bütün, marc webb'in filmleri kendi içinde bütün, en son mcu'ya geçen hali ayrı. bunların birbiriyle alakası yok, sadece kendi içindeki filmler ile alakası var.

mcu'yu soruyorsan Captain America: Civil War ve Spider-Man: Homecoming var sadece şu an o cephede spider-man'in yer aldığı.
  • rotten head  (12.11.17 20:28:44 ~ 20:30:08)

  • güneyli çocuk  (12.11.17 20:53:13)