İstanbul nüfusunda bir azalma mı var?

Şikayetçi değilim ama sokaklar, caddeler boş.

Geçenlerde, "yıllar sonra ilk defa İstanbul'dan göçenlerin, İstanbula göçenlere göre sayısı arttı" diye bir harber vardı.

  • birşeylersoracağım  (12.11.17 14:41:16)
sokaktaki insan sayısından anlaşılabilecek seviyede olduğunu düşünmüyorum ama istanbul'un verdiği göçün aldığı göçü geçtiği bir sene yaşadık.
www.hurriyet.com.tr

  • Bruce  (12.11.17 14:42:48)
Evet yukaridaki haberler dogru. Belki bir donum noktasi olmustur bu sene.

  • baldur2  (12.11.17 14:58:50)
İzmir'de nüfus artışının sebebi belli oldu desene :)

  • ismira007  (12.11.17 15:06:26)
aynen izmir'e geliyorlar :( buralar hep pahalı hep kilit.

  • kismisolungac  (12.11.17 15:26:07)
Bugünü kastediyorsan maratondan dolayı

  • chavezding  (12.11.17 17:29:14)
bence istanbulun göç verme olayı gözle görülecek bir şey değildir. bugün maraton vardı o yüzden insanlar kendi muhitlerinde takılmak istemiş olabilir.

  • keep out  (12.11.17 17:54:42)
sokaktaki kalabalıgın bir kısmı araplardan kaynaklanıyordu.
parklarda sabahtan nargileyi koyup akşama kadar tüttürenlerini gördü bu gözler.
hava nispeten soğuk olduğu için dışarda fazla takılmıyorlar sanırım.
en azından fatih için durum bu. kesin bilgi yayalım :)
  • herhaltibiliyoring  (12.11.17 18:05:48)