[]

Bunda neden bahsediyor

Mesela 5.48 de adamin gözleri neden simsiyah oluyor m.youtube.com burdada ünlüler var mantıkli açıklaması nedir m.youtube.com
 
Benim yorumum üç harfli kaçmış hepsine ozellikle b.spearsa


  • _k_u_z_g_u_n_  (11.11.17 12:57:51) 
troll olmayıp ciddi sorduğunu düşünerek cevap veriyorum tek mantıklı açıklama görsel efekt.
tam olayı bilmiyorum ama sürüngenlerde olan göz değişimleri gibi bir şeyin ünlülerde de olduğunu hatta canlı yayında olduğunu falan göstermişler sözde, çok basit görsel efektlerle trollüyorlar tabii insanları.

  • senolll  (11.11.17 14:29:39) 
video temel olarak reptilian teorisine dayanıyor, reptilianlar insan şekline evrilmiş sürüngen üstün bir ırk veya uzaylı, dünyada belli sayıda var, dünyayı yönetiyorlar bu şekilde devam eden türlü şeyler, belli yüz hatları olan kişiler mesela bush hatta beyazıt öztürk de reptilianmış. kısacası illuminati, new order gibi komplo teorileriyle bağlantısı olan bir zırva.


  • zebragibi  (11.11.17 15:27:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.