[]

dolar hesabi

elimde 1000 dolar kadar var nakit, bankaya atayim da dursun diyorum. enpara nasildir? ya da hangi bankayi tavsiye edersiniz?

bir de enpara kullansam atmden yatirabilir miyim bunlari?


 
Enpara iyi did sncak her atmden yatırmıyorsun belli başlı bi kaç atmsi vardı İstanbul’da.


  • Mcfly  (11.11.17 10:44:21) 
faizi yılda 20 dolar para getirir. değmez diyorsan garanti, akbank gibi pek çok atm'sinden dolar çekilebilen bankalara yatır ki, geri çekerken uğraşma.


  • 507  (11.11.17 11:43:17) 
cepteteb kullanabilirsin, tüm teblerden dolar yaptırıp çekilebiliyor. hesap işletim ücreti yok faizi yüksek.


  • prezarlatif  (11.11.17 11:51:50) 
enpara yı tavsiye ederim, kuru diğer bankalara göre nasıldır bilmiyorum ama ben hesap işletim ücreti gibi masrafları olmadığı ve kullanımı çok kolay olduğu için kullanıyorum. Ayrıca bir kaç değil baya bir atm seçeneği var dolar yatırıp çekmek için.

www.qnbfinansbank.com
  • babamasoliimbananickaldirsin  (11.11.17 12:09:10) 
Enparayı tavsiye ederim ben de


  • mutlusismankedi2015  (11.11.17 20:43:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.