[]

camasir bulasik makinesi

merhaba

sular keslince camasir bulasik makinesi ne yapiyor?

bulasik makinesinden sesler geliyor ama? yeniden mi yikayayim?

saygilar

 
su kesilince bulaşık makinesi su alma moduna kadar yıkıyor. Su alacağı zaman bakıyor ki su yok, su yok lambasını yakıyor ve bekliyor. Profilo BM 6480 MG için böyle.


  • ceyhan prensi adana  (11.11.17 12:02:26) 
Ben tekrar yıkıyorum böyle bir durumda. Suların gitmeyeceğine eminsem. Gidecek gibiyse bekletiyorum. eko program hızlı modda bir daha baştan yıkatıyorum.


  • ceyhan prensi adana  (11.11.17 12:03:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.