[]

İçtikten sonra ertesi gün

Nabersiniz? Dün rakıyı şaraba kattım başım ağrıyor midem bulanıyor kalkamıyorum. Bi hap vardı bu içkiden sonra toparlamaya yardımcı adı neydi?
 
Alta selkzer ama hala var mı kaldırıldı mı bilmiyorum, eczaneye gittiğinde durumu anlatsan muadili birşey verirler zaten. Afiyet olsun bu arada, rakıyı bilmem ama şarap iyidir.


  • mete kudur  (11.11.17 10:30:41) 
Sodaya bol limon sik onu ic.
Ardindan alka seltzer al (evet oydu dedigin)
Iyi bir kahvalti yap
Bol su ic
  • mor oje  (11.11.17 10:39:08) 
alka seltzer veya suda eriyen aspirin veya sedergine veya düz aspirin olabilir fark etmez. üzerine bol su ve soda içmeye çalış, zira asıl sıkıntı dehidrasyon orda.

bi de ilerisi için söylüyorum akşam yatmadan içebildiğin kadar su içip bi de bu illaçlardan bi tane çakarsan sabah çiçek gibi olmasa da normale kıyasla çok çok iyi uyanıyorsun aklında bulunsun.

mide için de leş fastfood (patso falan) iyi geliyor bana, niye bilmiyorum.
  • yuto  (11.11.17 15:38:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.