[]

İstanbulda bunların merkezleri nereler?

1. tabak, kahve fincanı vb. şeylerin merkezi nereler? gidip mesela 50 tane kahve fincanı, 100 tane tabak falan alıcam. o yüzden daha "toptancı" veya daha "üretici" kafasındaki yerlerin merkezini arıyorum. gidip bakayım, beğeneyim, seçeyim sonra da sipariş vereyim istiyorum.

2. kumaş. genellikle masaörtüsü, yastık vb. işler için kullanılacak türde kumaşların merkezi neresidir? (elbiselik yerler ümraniyede sanırım, yanlışlıkla oraya gitmiştim çünkü kumaş alacam diye) yine aynı şekilde bir sürü çeşit olsun, dükkan dükkan gezip kafamdaki şeyleri bulayım istiyorum sonra da top top alıp döneyim.

şimdilik bu ikisi için sorularım.
eminönü sanırım sadece çinden gelen malların merkezi. orada aradığım şeyleri bulamadım. zaten züccaciye türü pek dükkan yok. az çeşit var.

 
tabak çanak için topkapıya gideceksiniz, metrobüs durağının oraya istoç

kumaş için yeşil direğe çıkarken onlarcs kumaşçı var, perdeciler çarşısı var oranın içinde de olabilir
  • oscar  (11.11.17 15:37:46) 
eminönünde züccaciye tipi şeyler mercan yokuşu ve yukarısında bulunur, aşağı tarafta pek yok. kumaş da mahmutpaşa civarında yerli malı olarak bulunabilir, yol üstü dükkanlardansa pasajlara girmenizi tavsiye ederim.


  • ozgur bir kusun hatirati  (11.11.17 17:56:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.