Ses sistemi hk

n11 indirime girdi diye ses sistemi bakayım diyorum. evde samsung tv var, yanına 2 tane hoparlör koyayım istedim. çok ses işlerinden anlamam ama; hangi markalara bakmam uygun olur?

tercihen iphone'dan bluetooth ile bağlanıp spotify da açabilmek isterim ama.

neyse, hangi markaların ürünlerine bakayım? bir sürü marka var çünkü, çoğu kalitesizmiş gibi gözüküyor. belki de kalitesiz değildir.

mesela şu aşağıdaki dikkatimi çekti.
öyle çok büyük bir amacım yok bu ses sistemlerinden. sadece tv'nin verdiği kısıtlı sesi daha düzgün duymak için kovalıyorum öyle söyleyeyim. yoksa büyük bir müzik kulağı olan biri değilim.

urun.n11.com
  • tchuck  (11.11.17 10:39:45)
İkinci el ya da amazon'dan sıfır creative gigaworks al bence. Temiz ve güçlü ses alırsın, ucuz da olur. Fakat Bluetooth yok, Spotify için aux'tan kablo ile bağlaman gerekir.

  • orient blue  (11.11.17 10:46:13)