[]

Farları neden kapatıyorsunuz?

Gündüz de açık kalmasının ne zararı var? Daha güvenli değil mi?
 
Aksam olunca kendi aciyor, ekstra bir sey yapmiyorum :( gunduz de yanmiyor dogal olarak.

Bildigim kadariyla hep yanmasinin bir sikintisi yok
  • fakyoras  (11.11.17 08:44:50) 
Gündüz farı var.


  • sutlu nescafe  (11.11.17 08:47:03) 
otomatik açılıp kapanıyor. ama otomatik olmasa da çalıştırmazdım sanırım. çocukluktan beri ışıkları açık bırakma komutuyla yetiştiğimiz için olsa gerek.


  • sylr  (11.11.17 09:06:24 ~ 09:06:45) 
Benim farlar hep açık. Bazen arabaya başkası biniyor öyle durumlarda biner binmez kontrol ediyorum kapatmışlarsa açıyorum.


  • ofelia  (11.11.17 09:33:24) 
Bizim arabada her şey manuel olduğundan gündüz açarsam kapatmayı unutuyorum kesin. Sonra akü mevta.


  • inawen  (11.11.17 12:02:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.