[]

Biktirici bitcoin sorularindan biri daha

Her zaman alinteriyle gelen parayi kovaladim ve yillardir surdurdugum kazancli da bir isim var.ama sirf meraktan ve arkadaslarin cenesinden kurtulmak icin ben de alicam.paribudan alicam.ne altcoin ne ethereum ne de baska bisey bilmiyorum.ben klasik bankadan havale yapip bitcoin alicam.wallet falan nasil kullanilir bilmiyorum sorduklarim da cok teknik konusuyor anlamiyorum.direk bitcoini alsam ve paribuda oylece tutsam bir sakincasi var mi calinmasi disinda?
 
ben de o şekilde tutuyorum. sitenin çökmesi dışında bir sıkıntı yok.


  • sta  (10.11.17 23:11:12) 
@sta tesekkurler.istedigimiz kadar alabiliyoruz sanirim alt limit falan yok.


  • a summer day  (10.11.17 23:13:20) 
destek.paribu.comÇekme-Ve-Yatırma-Limitleri


  • sta  (10.11.17 23:16:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.