Hangi bankayla çalışıyorsunuz, neden?

Hangi bankayı tercih ediyorsunuz kredi kartı kullanımında? Ve neden? Ya da maaş müşterisi olup da zorunlu kullanıyorsanız filan, memnun musunuz?

Enpara. Mail ile soruyorum, mail ile cevap veriyor. Sacmasapan "şurayı arayın ordan sorun" diye cevap vermiyor. Şu gerizekalı tepkiyi vermediği için, bu tek sebep bile yeterli ama bi dolu mantıklı ve zamana uygun çözümü var.

  • neynep  (10.11.17 22:56:39)
(kredi kartı değil tabi, pardon)

  • neynep  (10.11.17 22:57:07)
garanti. çünkü o kadar çok arıyorlar ki... kartı iptal ettim en az 100 kez aradılar.

artık yıldım. akışına bıraktım. senin avuçlarındayım garanti.
  • drystedb efficacious  (10.11.17 22:59:54)
Garanti.
2011'de üniversiteye başlarken açmıştım.

Eh işte.
  • hayirsiz  (10.11.17 23:01:30)
gunluk işler icin enpara ve diğerleri icin parafly 2013 ten beri kampanyalar ile ucak biletleri otel ve araba kiralama derken en az 10 bin tl kar sağladı.

  • masumiyetkarinesi  (10.11.17 23:03:45)
Ziraat
Memnun değilim

Büyük serefsizler ve ilgisizler. Vakif da öyle. Hatta daha rezil.
  • mojiziku  (10.11.17 23:09:00)
İş bankası ve enpara. İkisinden de oldukča memnunum iş bankasının online işlemlerini çok kullanışlı buluyorum. Yabancı piyasalardan alım satım bile yapılabiliyor. Enpara da malum masrafsızlık dışında netflixtir yuksek vadeli faizidir...

  • bartman  (10.11.17 23:38:49)
kredi kartı: garanti. miles&smiles en avantajlı mil kartı oluğundan

günlük eft ve basit işler: enpara. her şeyi ücretsiz olduğundan.

mevduat: ing e-turuncu. gecelik faizi en yüksek olduğundan.
  • 507  (10.11.17 23:49:41)
Halkbank - Maaş müşterisiyim. Çok az limitli bir de paraf kartım var.
Genel olarak memnun olsam da şube azlığından şikayetçiyim. Sayesinde hesabımda para olmasına rağmen paramı çekecek şube bulamadığım için parasız takılabiliyorum.

  • duyond  (10.11.17 23:57:37)
Akbank. cunku kirmiziyi seviyorum.

  • allah yazdiysa bozsun  (11.11.17 00:09:06)
garanti, çünkü banka hesabı üzerinden sanal kart açabiliyorum, zira kredi kartı kullanmıyorum.

  • yuto  (11.11.17 00:34:23)
yapı kredi
şirket anlaşmalı

  • basond  (11.11.17 01:06:18)
isbankasi - gonul bagi
akbank - maas musterisi mecburiyetligi. maas yatar yatmaz isbank hesabima aktariyorum. ayrica iscepten de cok memnunum.

  • in vino veritas  (11.11.17 01:11:19)
ing enpara teb iş qnb.5iyle

  • Cursed Chico  (11.11.17 03:06:33)
Ziraat ve enpara. Ama is bankasi acacagim.

  • imelih  (11.11.17 07:29:05)