[]

hp notebook vs acer notebook

bu 2 markanın birebir aynı özellikli 2 notebookundan hp'ninki yaklaşık 40 tl daha ucuz. hp, acer'den daha iyi bi marka değil miydi bu konuda bilgilendirebilir misiniz beni?

edit: acer www.vatanbilgisayar.com

hp www.vatanbilgisayar.com

 
Hp ve casper en vasat markalar.
Toshiba dell iyilerde.
Acer fena degil fp canavari.
Yani acer kesinlikle.
  • imelih  (10.11.17 21:35:08) 
giris seviyesinde galiba dell olabilir. digerleri icin genel olarak vasat demek yanlis. lenovo thinkpad serisi iyidir, ama gerisi vasat otesi desem yeridir. hp'nin iyi modelleri var, kesenin agzini acarsan. casper les..yurtdisindan sana birisi ikinci el thinkpad getirse olumune gider.


  • ubi dubium ibi libertas  (10.11.17 22:17:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.