[]

Sigortali Çalışıp Şahıs Şirketi İşletmek

Mümkün müdür?

Kutumsal bir firmada çalışırken, çok alakasız bir iş kolunda var olan aile işini n evrak ve bürokratik şartlarını saglamak adina, şahıs sirketi kurmak, yasal olarak sıkıntı değil diye biliyorum.

Asil merak ettiğim, çalıştığım şirketin bundan haberi olur mu? Bilgisi olmasa sorun olur mu? Bilgi vermem gerekir mi? Bilgi versem sorun olur mu sizce?

 
aynı anda hem ssklı hem bağkurlu olamıyorsun sanırım.


  • sutlu nescafe  (10.11.17 19:55:27) 
mümkün. şirket sahibi başka bir şirkette sgk lı olabiliyor. şirketin bilgisi olursa problem olabilir de olmayabilir de. o şirketinize bağlı.


  • tukenmez adam  (10.11.17 20:42:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.