[]

ekranı çatlamış led tv ve arkadan gelen beyaz ışık

82 ekran bir led tv var ekranı saçma bir sebeple darbe gördü ve görüntü vermiyor, değişim için tv'nin kendisinden yüksek fiyat verdiler.

ben öndeki led ekranı söktüm, can sıkıntısından. bu ekranın arkasında beyaz ışık veren bir ekran var.

yani sonuç olarak tv'yi bilgisayara bağladığımda ses alabiliyorum ve parlak beyaz yumuşak bir ışık izleyebiliyorum, şu an tek fonksiyonları bunlar.

ben bunu nasıl değerlendirebilirim? farkındayım belki saçma ama dolabın üstünde atıl duracağına bir işe yarasın dedim.

aklıma gelen basit bir örnek vereyim ekranın üstüne kağıt koyup detay çizimler için kullanabilirim. gibi...

 
röntgen filmi okuyabilirsiniz :) tavana asıp lamba yapabilirsiniz. ben ofise led panel aldım, aynen tarif ettiğiniz gibi oldu valla. 60x60 beyaz ışık çıkan bir tv kadar.


  • tukenmez adam  (10.11.17 17:52:07 ~ 17:53:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.