[]

ev sahibinin yanlş tesisatt yüznden

ev sahibi tesisat yptırmış arkadşım eve çıkmadan önce ama yanlıuş yapmışlar. bu sebeple 1200 liralık su akmış içte 2 ayda arkadaşım eve çıktıktan sonra. arkadaşımın hatası yok, demirbaş olduğu için ev sahibi ödeyecdek. onu ödedi arkadaş iskiye. ödemese su kesilecekti

ev sahibinin emlak danışmanı gibi olan ve evi de kiralayan emlakçıyla konuşup bir sonraki kiradan düüşmeye karar verdiler.

bir sonraki kirayı eksik yatracakken ev sahibi, "bana mı sordunuz, emrivaki " yapmayın demş. emlakçı konuşacağım ev sahibiyle dedi ama bir şey yapabilir mi bilmiyorm.

yasal olarak tam yatırp sonra geri almak lazımmış? şu an napılabilir? eksik yatrsa ne olur?

daha 3-4ay oldu eve çıkal

 
yanlış anlamışım.

ev sahibi tesisat yptırmış arkadşım eve çıkmadan önce ama yanlıuş yapmışlar. bu sebeple 1200 liralık su akmış içte 2 ayda arkadaşım eve çıkınca. arkadaşımın hatası yok, demirbaş olduğu için ev sahibi ödeyecdek.
  • Cursed Chico  (10.11.17 17:59:04 ~ 18:00:43) 
hocam biraz et, balık falan ye ne dediğin anlaşılmıyor.

kiracı en başından beri sadece emlakçı ile muhatap olmuşsa ev sahibiyle hiç iletişime girmesin. emlakçı çözsün nasıl çözecekse ev sahibi adına konuşmuş çünkü. arkadaş da faturayı ödeyerek yanlış yapmış. kendi adına olmayan faturayı ödemenin hiç bir mantığı yok. fatura demirbaş değil.
  • nrmnm  (10.11.17 19:44:42) 
nrmnm ailenden birilerinin eti satılıksa alabilirim 1-2 kilo.

2-3 parmakla yazmaya çalıştığımdan az yzyrum.

faturayı ödemese keslckti. ev sahibinden parayı bekleyemzdi
  • Cursed Chico  (10.11.17 20:00:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.