[]

Flixbus Bilet İadesi?

Yarın için başka bir şehire gidiş dönüş bileti almak istiyorum, ucuz olan saatlerde git gel yapmak için. Fakat iptal olma ihtimali var ve fiyatlar uygun bile olsa bilet yansın istemiyorum.

Flixbus'un bileti açığa alma politikası tam olarak nasıldır, tecrübe eden var mı? Açığa alıp sonrasında sadece aynı şehir için mi kullanabiliyoruz, kredi olarak hesabımıza mı tanımlanıyor yoksa farklı bir metod mu izleniyor?

Bir de indirim kodu paylaşan olsa ne şahane olur.

 
iptal edince mailine 1 euro kesintili olarak bilet ücretini promosyon kod olarak gönderiyorlar 1 yıl içinde herhangi bir flixbus yolculuğunda kullanbiliyorsun.
yeri denk gelmişken bir de reklam yapayım affınıza sığınarak :), bir adet 10 bir adet 20 euro'luk flixbus kodum var, %25 indirimle verebilirim.

  • zebragibi  (10.11.17 17:37:55) 
Ne zamana kadar iptal edebiliyoruz peki?


  • sevgikusunkanadinda  (10.11.17 20:39:36) 
Hareket saatine 15 dakika kalana kadar biletinizi iptal ettirebilirsiniz. Zebragibi‘nin de dedigi gibi 1€ kesintiye ugruyor. Size bir yil gecerliligi olan bir kod gonderiliyor istediginiz seyahatte kullanabileceginiz.


  • nickfury  (10.11.17 21:09:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.