[]

Bugun carrefour'dan araba kokusu alicam

Ne alayim? Soyle tatli guzel bi kokusu olan ne var. Baya kuvvetli olsun ama. Kokutsun hep ve komple :) agir veya naneli gibi bir sey istemiyorum ama.
 
petrollerde fısfıslı satılanlar var ben onlardan kullanıyorum, diğer kokulara göre daha iyi.


  • rahmi pinkfloydoglu  (10.11.17 16:27:46) 
yeni araba kokusu diye bir koku var.efsane.


  • since1907  (10.11.17 16:33:15) 
kavun kokusu var, hangi markadır bilmiyorum. hep hastası oldum ben. kokutur komple. seviyorsanız bakılabilir.


  • cagdas donem kuramcisi  (10.11.17 16:34:42) 
kavun + 1


  • sedat peker in yegeni  (10.11.17 16:44:42) 
BİM'den gidip şunu alın: www.firsatcaddesi.com


  • teknikekip  (10.11.17 16:54:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.