[]

ankara diyetisyen önerisi

Merhaba,

Ankarada yaşıyorum ve morbid obez sınıfındayım ama bu gidişe dur deme kararı aldım.
Ankarada uygun ücretli anlayışlı diyetisyen arıyorum. Önerilerinize açığım.

Lütfen aylık 1200 Tl - 700 TL gibi uçuk rakamlar alan diyetisyenleri önermeyin. Belki işlerinde çok iyilerdir ancak o kadar parayı verebilecek gücüm yok.

 
Diyetisyen İbrahim Taşdelen : formibrahimtasdelen.com


  • mkrk  (10.11.17 16:27:51) 
Busra Totan


  • logic  (10.11.17 16:37:01) 
açs'ler ve aile planlama merkezlerinin diyetisyenleri var, ücretsiz hizmet veriyorlar.
benim babam birinin yöneticiliğini yapıyor, kurumda iki diyetisyen var ve ikisi de birbirinden şahane insanlar. bütün gün oturuyorlar çünkü öğleden sonra hiç hasta gelmiyor. bilmiyor insanlar bu hizmetin orada ücretsiz verildiğini. psikolog da keza öyle. babamla sık görüşemediğimizden hafta içleri öğlen saatlerinde yemeğe çıkmaya çalışıyoruz, iş yerine uğradığımda gördüğüm manzara bu. herkes kitap okuyor boşluktan.

özel kliniklere bakmadan önce semtinizdeki sağlık ocağına ya da açs'ye bi uğrayın derim hocam.

hangi semtte olduğunuzu da yazarsanız ben de yardımcı olmaya çalışırım hatta. özel mesaj da atabilirsiniz.
  • norek  (10.11.17 16:38:48) 
@norek hocam yildiz da oturuyorum.


  • zor azizim zor  (10.11.17 18:23:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.