[]

Havaalanı'ndan Alınan Pantolonu İade etmek/Değişrirmek

Selamlar.

Geçen hafta Atatürk Havalimanı dış hatlar pasaport kontrolden sonraki duty freelerin ordaki mavi'den o an çok acil mecbur kaldığım için saçmasapan bi pantolon aldım, 55 euro da para verdim. Ama o an ihtiyacım vardı, sadece o gün giydim zaten. Başka bir mavi'ye götürsem iade edebilir miyim ya da en azından başka bir ürünle değiştirmeme izin verirler mi?


 
allah allah hem kullandın hem de değiştircen mi bu kurnazlığa girer yalnız kardeş


  • bizansa karsi memleket takimi  (10.11.17 15:25:54) 
Mobildeyim editleyemiyorum. Etiketini söktüm ama fişi duruyor.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.11.17 15:26:05) 
başka mavi'den değiştirirdin de giymişsin. kullanılmış şeyi değiştirmezler.


  • kibritsuyu  (10.11.17 15:47:14) 
Geçmiş olsun.


  • xdenizx  (10.11.17 20:15:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.