[]

sorum evli kişilere!

eşinizle yaptığınız haftasonu aktiviteleri nelerdir?

öbüşmek dışında.


 
yarın akşam arkadaşlarla rakıya gidicez, arada balata kahvaltı ya da kahveden sonra mezata gidiyoruz inanılmaz zevkli oluyo, sergi varsa arada sergi geziyoruz, günübirlik bir yerlere kaçıyoruz (kayağa vs..) ama ikimizde çalıştığımız için en keyiflisi evde yatmak dizi izlemek fln oluyor.

evli değiliz ama birlikte yaşıyoruz yaşlar 30.
  • benaslinda  (10.11.17 15:14:41) 
AVM, sahil boyu yürüyüş, arada güzel yemek yerleri keşfedip gitmek. Alışveriş yapmak, haftasonu bazen yakın yerler Bursa Edirne Balıkesir gibi yerlere kaçmak. Bu haftasonu hiç bir yere cikmicam yarın güzel kahvaltı yaparız. Cuma akşamı avm'ye gideriz alışveriş için


  • Fritz-X  (10.11.17 15:17:55) 
@benaslinda +1 aynı durumdayız.
spor salonu aboneliği var. cumartesi evde kahvaltı ardından spor. cumartesi akşam evde ya da dışarıda yemek ardından dizi izleyerek dinlenmece.
Pazar günü de dışarı %60 evde %40 kahvaltı. Ardından en yakın sahile gidip birer bira ve çerez ile yaz kış farketmez güneşlenip denizi seyretmek. Ya da dağ'a gidip yaylada, gölet kıyısında ya da dere kıyısında dinlenmek. Sohbet muhabbet. Pazar akşamı da genelde hazırlıkla geçer.
Bazen İstanbul'a ya da Eskişehir'e kaçıyoruz. İzmir kaçamağı olacaksa cuma iş çıkışı yola çıkılıyor.
O kadar yoğun olunuyor ki, hiçbir şey yapmadan oturmayı daha çok özlüyor insan. Sürekli şehirlerarası ya da uluslararası seyahat durumunda, ya da mesailerin kucağında bir haftasonları görüşebiliyoruz.
Spor salonu baya bir hareketlilik kattı aslında. Spor programı var, gidiliyor. Bunun dışında bazen havuzu, bazen de termal kaplıcasını kullanıyoruz. Aylık maliyetini duyunca neden bu zamana kadar yapmamışız sorguladık açıkçası. Grup dersleri özellikle pilates çok fena. Aynı kas ağrılarını hissetmek bile bir eğlence.
  • cliquot  (10.11.17 15:40:25 ~ 15:41:57) 
Spor, tiyatro-sinema, trekking (günü birlik), dalış (bu tüm hafta sonunu alıyor)...


  • peggy  (10.11.17 16:14:59) 
sabahları kısa bir kahvaltı. Bir çocuk sahibi olduğumuz için onu uyutmadan iş yapılmıyor. O uyuyunca ev işleri yapıyoruz. Hanım yemek yapıyor bazen de. Çocuk uyanınca onun yemeği, banyosu, gezdirmesi derken akşam oluyor. Akşam da çocuğu avmye gezdirmeye götürüyorum. Hanımdan ayrı olarak yemek ve çamaşır yıkama seansım var bir de. Günler birbirinin aynısı hemen hemen.


  • ceyhan prensi adana  (10.11.17 18:29:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.