Iphone videosunu bilgisayarda oynatırken...

Iphone 7 ile çekilen bir videoyu bilgisayara aktardım ve gom, vlc, media player, QuickTime gibi birbirinden farklı 6-7 player ile oynatmayı denedim. Kiminde hiç açılmadı kiminde sadece ses vardı; hem ses hem görüntü verenlerde ise senkronizasyon sorunu yaşandı. Video 1080p 60fps.

Donanım yetmediği işin böyle oldu diye düşünüyorum. Peki bunu akıcı şekşlde oynatmak mümkün müdür? Biraz da aciliyet söz konusu bu arada. Yani pratik bir çözüm gerekli.

Intel Core i3-2310M
512mb dahili ekran kartı
8gb bellek var pc de
  • jamiro  (10.11.17 15:18:39)
YouTube'a yükleyin orijinal kalitede. Sonra zaten YouTube izleyeceğiniz cihaza göre optimize ediyor.

Public, Private ya da Unlisted şeklinde gizlilik ayarlarını ayarlarsınız zaten.

Google Drive'a da yükleseniz olur ama Drive videoyu daha yavaş process ediyor, izlenebilir hale gelmesi biraz daha uzun sürer YouTube'dan.
  • crown  (10.11.17 15:20:58 ~ 15:22:24)