[]

11.11 aliexpress alışveriş çılgınlığı

-mi band 2 alayım diyorum ben. tr.aliexpress.com
20 dolara düşecekmiş ama bunun garantisi geçer mi türkiye'de? yoksa hiç uğraşmadan hepsiburada'dan 120 liraya alıp geçsem mi?

-siz neler attınız sepetinize merak ediyorum :)

 
garanti geçmez.

indirimi çılgın değil ama 3'lü alınca 7,5 dolar ucuza geliyor, o parayla 1 tane daha alırım eheh.
tr.aliexpress.com
  • Bruce  (10.11.17 14:02:36 ~ 14:03:15) 
ne garantisi?

bu arada zaten ben bir fiyat degisimi göremedim. normal fiyatlari bunlar.
  • kurnaz  (10.11.17 14:02:50 ~ 14:03:24) 
11.11 indirimlerinin çoğu yalan dolan. Chrome kullanıyorsanız AliPrice eklentisini kurun. Geçmiş fiyatları görüntüleyebikirsiniz.


  • Depik  (10.11.17 14:24:16) 
zaten normalde de gearbest'te 18 dolara satılıyor, facebook grubunda her gün indirim kodu paylaşıyorlar.


  • tolga asp  (10.11.17 14:51:37) 
Flash tekliflerde daha güzel indirimler oluyor. Ben beğenmedim. 1-2 TL indirim var hep


  • hasmetizm 2046  (10.11.17 15:00:25) 
İncik boncuk nevinden şeylere bakıyorum, yüksek miktarlarda öyle beni mutlu edecek birşey göremedim :( Ruhum ve cebim fakir olmasa o ortalık süpüren, şarjı bitince kendini yuvasına götürüp parkeden yuvarlal robotlardan almak isterdim.
İncik boncuk ajanda:
- Cute Kawaii Cartoon Weekly Planner
 s.aliexpress.com
- H:HYDE Flower Crystals Stud Earring
 s.aliexpress.com
- CAFFEINE Molecule Structure Earrings
 s.aliexpress.com
  • Sulfoxaflor  (10.11.17 18:12:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.