[]

şu ikisi arasındaki fark nedir

eşime doğum günü hediyesi alacağım. şu ikisinden birini almayı düşünüyorum.
arasındaki fark nedir? birinde çift gövde olması dışında hangisi daha iyidir?


www.trendyol.com

www.trendyol.com

 
Tekil olarak bakarsan 9000 modeli daha iyidir ama bluetooth'lu diş fırçam olmasa da olur dersen ikili olan daha mantıklı.


  • cakabo  (10.11.17 14:36:05) 
ikili olanda da bluetooth var.


  • sta  (10.11.17 14:54:45) 
8900 kullanıyoruz eşimle ve cok memnunum kendisinden, 2 gövde sart degil ama biri evde biri işte kullanışlı olabilir. birde o telefona kurulan uygulamayı ben sildim bile telden zaten fırça kendisi titreşimle ağzını 30 sn lik bölümlere ayırtıp 2 dakika fırçalatıyor. bluetooth bence gerekli değil en azından eksikliğini hissetmedim hiç.


  • true2701  (10.11.17 15:43:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.