[]

Hızlı trende restoran vagonu?

Şu treni o kadar kullandım, restoran vagonuna hiç gitmediğimi fark ettim az önce. Oturacak yer yeterince var mı? Mesela İstanbul'dan Eskişehir'e kadar iki kişi rahat rahat gidebilir mi restoranda? Bilenlerden fikir rica edeceğim.
 
kasanın önünde yüksek 3 tane bar taburesi bi de karşılıklı dört kişinin oturabileceği masa. restoran bölümü denilen yer bu yani. personel vs oluyor bi de. neden orada oturmak istiyosunuz ki?

aha şöyle bişey. sadece çöpün olduğu yerde masa var.
www.modeltrenciler.com
  • elorelia  (10.11.17 12:15:54 ~ 12:18:20) 
İstanbul'dan Eskişehir'e maks 3 saat zaten, muhabbet ederseniz gidersiniz her türlü de bir nanesi yok artık içki falan olmayınca.


  • whoosie  (10.11.17 12:19:44) 
Biri İst>Esk, biri İst>Ank gidiş dönüş biletlerimiz var, ben bileti önceden almıştım, sonra Ankara yolculuğu eklendi yanına.

Sevgili TCDD sistemi, aynı anda almayınca kadın yolcunun yanına erkek yolcu bileti kesmediği için ve iniş istasyonları farklı olduğu için benim bileti iptal edip yan yana bilet alamıyoruz. Aynı trende Whatsapp'tan yazışmak yerine oturup konuşa konuşa gidebilir miyiz diye düşündük :/
  • kobuzchu kiz  (10.11.17 13:13:45) 
sıkıntı buysa o bahsettiğim masaya oturup yolculuk edebilirsiniz veya boş yer varsa rica edip yer değiştirebilirsiniz.


  • elorelia  (10.11.17 13:39:21) 
Genelde restoran boş oluyor. Kullanabilirsiniz.


  • nedendir bilinmez  (10.11.17 14:39:51) 
Restoran dedikleri gördüğüm kadarıyla ufak kantinimsi bişey atıştırmalık şeyler vardı.


  • Uncle Sam  (10.11.17 15:52:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.