[]

Lufthansa kabin bagaji

Merhabalar,

Avrupa'dan Turkiye'ye sadece kabin bagaji olan biletlerden aldim. Fakat anlamadigim bir nokta var. Simdi kucuk bagaj boy tekerlekli valizlerden aldim onunla gidicem burasi zaten hakkim olan. Fakat bunun yaninda birde bilgisayar cantasi alabiliyorum degil mi? Bilgisayar ya da baska bir elektronik tasimayacagim. Kucuk bir sirt cantasi alsam kabine alirlar mi beni? Sikinti yasarmiim? Ekstra bir odeme isterler mi?
Birde donuste elimde takim elbise tasimak istiorum. Sizce sikinti olur mu?

Simdiden tesekkurler.

 
takım elbiseye izin verirler. bilgisayar çantası da alabilirsin. ama kabin bagajı + bir sırt çantasına izin vermeyebilirler, laptop çantası olması lazım. kadın çantasına da laf etmiyorlar. laptop çantası şeklinde bi sırt çantanız varsa sıkıntı olmaz bence. biraz da firmaya bağlı.


  • kveldulv  (10.11.17 13:58:18 ~ 13:58:59) 
Sirt cantasi olarak seyahat sirt cantasi degil de okul cantasi boyundakilere izin verirler. Eastpak, jansport gibi.

Kabin bagaji + o sekilde sirt cantasi sikinti olmaz ki havayolunun sayfasinda boyut sinirlamalarini belirtmislerdir zaten. Oradan okuyabilirsiniz.
  • kuehles blondes  (10.11.17 14:19:31) 
bir kac sene önce lufthansa ile tr ye gelirken boarding sirasinda kontrol ettiler bagajlarin agirliklarini.

o sirada görevli kabin bagaji yanindaki laptop cantalarina filan bir sey dememisti, sirt cantasi büyük degilse pek sikinti olmaz.
  • kurnaz  (10.11.17 14:57:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.