[]

Telefona aynı anda bluetooth ile kaç cihaz bağlayabilirim?

Spor yaparken nabız bandı ve yarı-akıllı bilekliğimi bluetooth ile bağlıyorum ama şu ara kulaklık ihtiyacım var ve bluetooth spor kulaklığı alacakken aklıma bu soru takıldı.
 
Telefona gore degisir herhalde. iPhone icin baglanilan cihazin turune gore 4-7 arasinda degisiyor. Yani iPhone kulaniyorsaniz kulaklik ve bilekligin ayni anda baglanmasi sorun olmaz. Diger cihazlar icin de 2 adetin sikinti yaratacagini sanmiyorum.

www.apple.com
  • crown  (10.11.17 11:07:28) 
Nexus 5X kullanıyorum.


  • chicha  (10.11.17 11:09:13) 
Sürümden dolayı sorun çıkacağını sanmıyorum o halde, Android sürümü 8.0.0


  • chicha  (10.11.17 17:59:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.