[]

iPhone kayit uygulamasi

Merhaba, iPhone icin otomatik cagrilari kayit eden bir app ariyorum. Internetten baktim hep sacma sapan yok uygulamadan gir et o tarz gereksiz isler. Direkt olarak telefonun kendisinden tusladigimda, konusma esnasinca bi yere basmama gerek kalmadan kaydedecek delikanli bir app ariyorum. Ucreti neyse veririz. Ama boyle yok konferans olacak falan bunlar uzucu seyler. Neyse, tesekkurler simdiden.
 
istedigin sey iphone icin mumkun degil, Appletarafindan aktif olarak bloklaniyor. evet, uygulamadan gir, yok google voice, yok konferans vs gibi yan cozumler var iyisiyle kotusuyle ama senin hayal ettigin gibi bir cozumu jailbreaksiz bir iOS telefonda yok hic de olmadi.


  • robokot  (10.11.17 11:21:22) 
böyle bir şey yok


  • sta  (10.11.17 11:27:54) 
Jailbreak olmadan olmaz. Apple kendi telefon uygulmasına müdahale edecek uygulamalara onay vermiyor.


  • himmet dayi  (10.11.17 12:42:48) 
yok dediler. (git: eksiduyu.ru )


  • mkrk  (10.11.17 14:12:31 ~ 14:12:48) 
iphone da yok
android de var ( acr recorder )

  • kingcyrax  (10.11.17 15:05:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.