[]

telefon alma yöntemi

alacağım telefonu hiç kullanmadığım bir kredi kartına tek çekim yaptırıp 3 4 ayda kartın asgarisini ödeyerek kapatma düşüncem var.

böylece kredi çekip kredi masrafı ve yüsek faizinden kurtulmuş olurum.

başka yöntem gelmiyor aklıma

 
kredi puanın yerle yeksan eder böyle de. ilerde kredi çekmek istersin vermezler.


  • himmet dayi  (10.11.17 08:16:08) 
borçla telefon alınmaz.


  • sta  (10.11.17 09:45:14 ~ 09:46:02) 
@himmet dayi'nın dediği gibi hem kredi puanı düşer, hem de kredi kartı faizinin yüksek olması sebebiyle maliyeti yüksek olur.

telefonu satan firmaların alışveriş kredisi tarzı seçenekleri oluyor. bunları değerlendir. Bunun dışında da telefon tutarı kadar kredi çek, dilediğin vadede öde. Kredi tahsisleri artık çok kolay, bir kaç dakika içerisinde hesaba geçiyorlar.
en para mesela: 2bin lira 4 ayda 522,55 TL taksitle. Toplam maliyeti 96,12 TL www.qnbfinansbank.enpara.com
İş bankası işcep: 2 bin lira 4 ayda 522,03 TL taksitle. Toplam Maliyet 104,68
gibi gibi...
ayrıca @sta haklı, acil durum olabilir diye anlattım ayrıntıyı.
  • cliquot  (10.11.17 11:01:58) 
nasıl bir hayat memat meselesi olabilir bir telefon bilmiyorum ama ayağınıza göre uzatın yorganınızı. zaman kötü


  • andy kaufman 2  (10.11.17 11:20:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.