Yılbaşında yurtdışı

2 er kişi; 2 gece 3 gün kalacağız. Gitme amacı tamamen alkol, sağda solda sürtme ve gece hayatı.
Prag vs. Krakow. Sizin tercihiniz hangisi olurdu?

krakow'u görmedim, ama Prag çok da öyle bir yer değil.

  • gochebe  (10.11.17 00:48:46)
Praga gitmedim ancak Krakow çok muhteşem bir gece hayatı sunan bir yer değil. Prag'da daha çok çılgın eğlence ortamı olacaktır kesinlikle. Ki genelde Prag Viyana ile kıyaslanır, hatta çılgın eğlence ortamı açısından daha zengin olduğu bilinir. SOnuçta Krakow küçük bir Polonya şehri (Geçen hafta Krakow'daydım)

  • nickfury  (10.11.17 00:56:08 ~ 00:56:30)
abi ikisine de gitmiş, hatta praga bi beş sefer gitmiş biri olarak söylüyorum. üstelik 2 koca adam gitmiştik krakowa gittiğimde, normalde prag elbette daha güzel ama,

sizin için kesinlikle krakow. çünkü prag yılbaşında eşi dostuyla tatile gelmiş insanla dolu oluyor. bir de üstüne batı avrupanın bütün yaşlıları geliyor. sağda solda sürtme, alkol ve gece hayatı için hiç uygun değil prag. krakow'un çok güzel barları pubları da var. tonla club da var sanırım.
  • devcileyin,  (10.11.17 01:06:48 ~ 01:07:04)
krakowun gece hayatı güzeldir, özellikle şu sıralar öğrenciler döndü şehire

  • facebook  (16.11.17 16:08:06)