izleyecek film/dizi bulamıyorum

üniversitedeyken çok izlerdim, evlenmeden önce de üniversitedeki kadar olmasa da bayağı izledim. artık bulamıyorum, bulduklarım sarmıyor. son birkaç yılda çıkmış film ve dizilerden önerebilir misiniz?

önerebiliriz ama biraz yardımcı olmanız lazım. nasıl bir şeyler bakıyorsunuz?

  • dedimmidemedimmi  (09.11.17 18:40:12)
Stranger Things
The Sinner
Night Of
Mindhunter
The Handmaid's Tale
Narcos
  • cakabo  (09.11.17 18:41:10)
house of cards
black mirror
%3
the handmaid's tale
rick&morty
sense8
inside no 9

sarmaşık
limonata
force majeure
youth
the beguiled
captain fantastic
  • fragile lady  (09.11.17 18:42:24 ~ 18:42:58)
@dedimmidemedimmi: ben genelde fantastik, bilim-kurgu seviyorum ama çok yavaş akmayan kaliteli herhangi bir şey olur. ki eşim zaten fantastik ve bilim-kurgu pek sevmez, o yüzden çok yavaş olmayan ve kaliteli herhangi bir şey diyelim.

önerilenlerden sarmayanlar:
Stranger Things
Mindhunter
Narcos

önerilenlerden severek izlediklerim:
black mirror
captain fantastic
  • lemmiwinks  (09.11.17 18:45:58)
o zaman dizi önereyim:

legion
the oa
twin peaks (yeni sezonu çıktı 25 yıl sonra)
the expanse
  • dedimmidemedimmi  (09.11.17 18:49:30)
Kesinlikle fargo izle. Hatta nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama kar yağınca yatağına geçip öyle izle. İnanılmaz keyif verir.

  • freetakilir  (09.11.17 19:00:34)
big little lies'ı ben bayağı sevdim. Reese Witherspoon, Nicole Kidman falan oynuyor. fragmanını alta bırakıyorum. The Handmaid's Tale de farklı, güzeldi. www.youtube.com

  • bubiruyaolmali  (09.11.17 19:13:29 ~ 19:16:32)
limonata'yı da izlemiştim, güzeldi. :)
%3'ü de biraz izlemiştim netflix denerken, idare ederdi.

önerileriniz için teşekkür ederim. aşağıdakileri denemeyi düşünüyorum:
Sarmasik
The Handmaid's Tale
Big Little Lies
Rick and Morty
Fargo
The Night Of
Legion
Inside No. 9
The Expanse
Twin Peaks
Sense8
  • lemmiwinks  (10.11.17 11:20:40 ~ 11:21:15)
Yeni evlenmişsiniz şu diziye bir bakın, belki sarabilir.

zqwqz.com
  • lubbullub  (18.11.17 07:23:10)
@lubbullub: 2.5 yıl oldu evleneli. bu diziyi de biraz izledim ama sarmamıştı.

  • lemmiwinks  (20.11.17 16:15:14)
Westworld ve 12 Monkeys'i seversiniz belki.

  • auroraaurora  (20.11.17 16:19:22)
sonsuz

  • since1907  (20.11.17 16:23:19)