Chrome - İnternet

chrome ile bi sitede seçtiğim bir iki kelimeyi, sağ tık kopyala dediğimde, yada bi linki sağ tık aç git deyince bi kaç kere tıklamak gerekiyor, chrome kullananlarda da var mı bu hata? bunu yaparken nasıl sinirleniyorum anlatamam, çok güzel bi tarayıcı olmasına rağmen bir anda si(l)esim geliyor.

bide şu son 2 günde ttnetin yurtdışı çıkışlarında bi sorun mu var acaba? bazı sitelere girişte sorunlar yaşanıyor?

bendeki chrome da böyle bir sorun da yok. haberin olsun

  • denizdorak  (04.02.10 02:14:29)
ben de arada yaşıyorum, zannedersem tıklama alanı ile ilgili bir problem var (x.y koordinatlarından bahsediyorum. parantez build.45 v.3)

  • turkish tekila  (04.02.10 03:06:34)
evet chromeda aynı sorunla ben de karşılaşıyorum. turkish tekila nın dediği gibi tıklama alanıyla ilgili bir problem.

  • Frau  (04.02.10 08:31:48)
evet bendede aynı problem var önce mousedan şüphelendim ama sonra chrome da oludugunu anladım

  • deep435  (04.02.10 09:21:21)
evet yurt dısı cıksıalrda sorun var..

  • jamswety  (04.02.10 13:00:53)