Gıda Dışında İş Fikri

Gençler bugün iş fikri günüymüş, affedin bu üçüncü duyuru olacak ama bir şey fark ettim.

Bir önceki duyuruda arkadaş için iş fikri sormuştum. Hepsi gıda üzerineydi. Summer day ve aramis arkadaşlarımız “ya hep mi gıda, siz zeki adamlarsınız başka iş fikri mi yok” demiş.

Lan, düşündüm de, hakikaten iş fikri deyince gıda ve tekstil dışında bir fikir aklıma gelmiyor. Benim vizyonsuzluğumu bir kenara bırakalım da, gıda ve tekstil dışında hangi işi yapabilir arkadaşım? (Satış dışında bşr yeteneği yok)

Sizin aklınıza gıda ve tekstil dışında hangi iş fikirleri geliyor?

Hediyelik,kaliteli bijuteri,pahali saat, ahsap oyuncak, kozmetik. Ölümsuz isler.bildigim kadariyla @a r a m i s baba da bijuteriyle saati beraber yapiyor.bu islerdeki para hicbir orta capli iste yok.kazanilacak paranin siniri da yok. Ne tekstildeki gibi mevsimi gecti bedeni kirildi sorunu var ne de bisey.hadi en kral pilavciyi veya restorani actin tutmadi napican.ama kozmetigi bijuteriyi saati hediyeligi her mevsimher sehirde avmde pazarda internette satarsin yuzde 200 300 karla.

  • terastaki havlu  (08.11.17 23:30:12)
@terastaki havlu arti 1. Ilaveten tasra universite sehirlerinde sahaf.tabi hicbiri bijuteri ve kozmetigin yerini tutmaz.hediyeligin bazi riskleri var bence. Bir tane bile batan bijuterici makyaj malzemeci olmaz.ama artik insanlar kaliteyi ucuza almak istiyor o yuzden tahtakale mali olmayacak sattiginiz.

  • zargana75  (08.11.17 23:32:49)
Yukardaki fikirler banko.bu islerin en guzel.tarafi kucumsenmesidir.hediyelikte risk olduguna cok katilmiyorum.kaliteli luks hediyelik cok guzel is verir ama tabi yer kaplayan kargosu kirigi dokugu sorunlu maldir.bijuterinin guzelligi yuz milyarlik malin iki uc posete sigmasi.

  • a summer day  (08.11.17 23:35:47)
Biraz piclik isteyen bir is ama yazlik beldelerde emlakcilik cidden cok kazancli. Tekstilden anlamam.ona bisey diyemem ama gida isine girenlerin kafasini gercekten cozemiyorum ben de.bijuteri ve hediyelikten de anlamam ama iyi kazandirdiklarini cevremden biliyorum.kozmetigi ise yengem yapiyor oldukca memnun.

  • fatih in fedaisi  (08.11.17 23:44:29)
Ameleliğini yaptığın, çalıştığın ve bildiğin iş dışındaki tüm iş fikirleri %99 ihtimalle ilk yılının sonunu görmeden batacaktır. Gerekirse bedavaya çalışsın ama yapmak istediği işin ameleliğini bir yerde öğrensinb.

  • roket adam  (09.11.17 02:36:44)
Ameleliğini yaptığın, çalıştığın ve bildiğin iş dışındaki tüm iş fikirleri %99 ihtimalle ilk yılının sonunu görmeden batacaktır. Gerekirse bedavaya çalışsın ama yapmak istediği işin ameleliğini bir yerde öğrensinb.

  • roket adam  (09.11.17 02:36:45)
Ameleliğini yaptığın, çalıştığın ve bildiğin iş dışındaki tüm iş fikirleri %99 ihtimalle ilk yılının sonunu görmeden batacaktır. Gerekirse bedavaya çalışsın ama yapmak istediği işin ameleliğini bir yerde öğrensinb.

  • roket adam  (09.11.17 02:36:45)
Ameleliğini yaptığın, çalıştığın ve bildiğin iş dışındaki tüm iş fikirleri %99 ihtimalle ilk yılının sonunu görmeden batacaktır. Gerekirse bedavaya çalışsın ama yapmak istediği işin ameleliğini bir yerde öğrensinb.

  • roket adam  (09.11.17 02:36:45)
drone kiralama işi

  • edgenabby  (09.11.17 12:41:44 ~ 12:41:55)