[]

Klozet

Umumi tuvaletlerde direk temas ediyor musunuz klozete otururken yoksa oturacağınız temas edeceğiniz kısımlara peçete filan koyuyor musunuz. Malum oturacagımız yere biri işeyip gitmiş de olabilir . İçerdeyken wc nin içinde her şeye peçeteyle dokunuyorum ben temas etmıyorum benmı fazla titizim

Hatta evdeyken bile klozet soğuk oldugunda bişeyler koyuyorum oturacagım kısıma en olmadı ellerimi koyuyorum ben mı çok hassasım acaba


 
Ben de böyleyim
Hatta ben kağıt peçete bulamadığım ve sadece cüzdanımla girdiğim tuvallette etrafı 5 tl kağıt para ile tutmuştum işte klozet kapağını. SU açma şeyini
Sonra o 5 lirayı attım
 • sagin  (08.11.17 22:51:16) 
Umumi tuvaletlerde klozete oturmam, peçete veya kağıt gibi şeylere de güvenemiyorum.


 • l arrache coeur  (08.11.17 23:21:00) 
varsa kagit klozet ortusu yoksa pecete koyuyorum mutlaka disarda. ikisi de yoksa ve ölmüyorsam kullanmiyorum tuvaleti. ölüyorsam da squatla filan halletmeye calisiyorum cok sevmesem de.


 • in vino veritas  (08.11.17 23:25:41) 
ayrica ben de tuvaletteki her seye peceteyle dokunur ciktiktan sonra ellerimi yikasam da antibakteriyel jelle de ovalarim.


 • in vino veritas  (08.11.17 23:26:36) 
Asla direkt oturmam ve dokunmam.


 • rusyalı kozmonot  (08.11.17 23:32:28) 
maykıl ceksın duruşu ile işemeyi öğrenin kızlar. işe yarıyor baya.


 • elorelia  (08.11.17 23:34:59) 
hiç farketmiyor.

bugüne kadar öğrendiğim tek şey sakındığım göze çöp batması. elimle tutuyorum, klozeti tasarım olarak berbat buluyorum, yapamıyorum onunla. hiç kullanmam mecbur kalmadıkça.
 • petek  (08.11.17 23:36:31) 
Asla oturmam klozet örtüsü varsa kullanırım yoksa çömelmek kafi.


 • hernezıkkımsa  (09.11.17 01:02:50) 
Ayakta tuvalet yapma aparatı kullanıyorum, herkese de tavsiye ederim. Tek problem ayak kısmı açıkta olan tuvaletlerde dışardan biraz tuhaf görünmek.


 • physcos physcos  (09.11.17 02:01:21) 
insanlarin tuvaletleri temiz kullandigi medeni bir ülkede yasiyorum. is yeri, kurum, alisveris merkezi gibi yerlerin tuvaletlerinde klozete ciplak totomla oturmakta beis görmüyorum. bar, festival veya eglence mekani gibi alkol alip dengesini saglamakta zorluk ceken insanlarin kullandigi tuvaletlerde biraz daha temkinliyim.

@in vino veritas: antibakteriyel jeller/sabunlar sandiginiz kadar saglikli seyler degil, bir arastirin isterseniz.
 • pilav  (09.11.17 02:21:11) 
@pilav, orasi oyle ama o kadar sık kullanmadigim icin cok onemsemiyorum. tuvaletten neidüğü belirsiz bi mikrop kapmaya tercih ederim antibaklari.


 • in vino veritas  (09.11.17 08:09:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.