[]

Yüzyüzeyken Konuşuruz benzeri grup/müzisyen?

Loop'a alabileceğim türkçe şarkılar arıyorum. İndie olabilir, alternatif olabilir, kısaca yüzyüzeyken konuşuruz tadında.

Şarkları loop halinde dinlemeyi seviyorum. Bir şarkı buluyorum, loop'a alıp 2-3 gün dinliyorum. Sonra o tükenince başka şarkı arayışına çıkıyorum ama kaç zamandır hoş şarkı denk gelmiyor.

Var mı favorileriniz?

 
Yaşlı amca
Neyse
Adamlar
İhtiyaç molası
Son feci bisiklet
Luxus
Six pack
Tramvay
  • bartman  (08.11.17 21:53:18) 
adamlar olablilir.


  • babilbaligi  (08.11.17 21:53:36) 
büyük ev ablukada
yok öyle kararlı şeyler

  • brakgn  (08.11.17 21:55:41) 
Spotify kullanıyorsan güzel playlistler var alternatif gruplar için.

Şu benimki:
(git: open.spotify.com)
Bunlar da takip ettiklerim, güncel halde oluyorlar genelde:
(git: open.spotify.com)
(git: open.spotify.com)
(git: open.spotify.com)

Ha bir de Zeplin Radyo var orda da çok güzel şarkılar keşfedebilirsin bu tarzlarda.
  • gordon sen misin ses ver  (08.11.17 22:53:46 ~ 22:55:32) 
söylenmiş ama son feci bisiklet


  • balik kraker  (08.11.17 23:26:48) 
adamlar +3


  • ravenclaw  (09.11.17 00:09:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.