[]

Diş hekimi tavsiyesi

iyi akşamlar,

Gebze veya yakınlarında sürekli gideceğim bir dişçim olsun istiyorum. Gidip temizliğine, tedavisine ve düdüklemeyeceğine güvendiğiniz bir hekim tavsiyesine ihtiyacım var.


 
HAMZA TURAN
arkadaşım çok memnundu. (Özel Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde sanırım)

  • sedat peker in yegeni  (08.11.17 22:02:20 ~ 22:03:47) 
selam, turgay yurekli-duru diş. annemin arkadasının ogludur. her acıdan guvenebilirsiniz. biz de gecen sene bastan asagı elden gecirttik dişleri.
darıca farabi'nin yanında hemen.

  • galandar kostumu  (09.11.17 02:33:14 ~ 02:33:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.