[]

Corsa D 1.2 Benzinli - Yakıt Tüketimi Hk.

Arkadaşlar dün bir test yapayım dedim. Hazır hava filtresi, bujiler hatta ateşleme bobini değişmişken. 0,41 kuruş yakıyor araba. Biraz yokuşlu bir yerde yaşıyorum, araba ya rampa iniyor ya da çıkıyor yani, düz yol yok pek. Daha önce LPG’de kullanıyordum o daha uyguna geliyor tabi ki fakat bu rakam beni yine de şaşırtttı, benzin fiyatlarına rağmen bu kadar beklemiyordum. Buu aracı kullananlar yakıt tüketiminde ne alemde?
 
Hocam sana tam rakam veremem ama bir dönem bende kullandim ve gercekten yakit çok fazla. Saniyorum 1.2 motor bu kasayi kaldırmıyor.


  • ferr  (08.11.17 20:26:45) 
kuruş hesabına bakınca yanılırsınız, güncel fiyatlara göre 100 kilometrede 7.4 litre yakmış oluyor araç, şehir için çok fazla değil gibi geldi bana ama muadillerine bakmak lazım.


  • yuto  (09.11.17 02:56:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.