Cumartesi akşamı Beşiktaş

Selamlar,

Bir süredir istanbul dışında olduğumdan mekan yer falan bilememekteyim.
Cumartesi kızlı erkekli bir grup olarak beşiktaşta RAKI içmek istemekteyiz.

Mezeleri güzel, çok curcuna içinde yüksek sesli müzik olmayan bir yandan muhabbet bir yandan da rakı meze yapılacak neresi vardır önerebileceğiniz?

Sidika?

  • mor oje  (08.11.17 16:54:09)
beşiktaş'ta iki adet meyhaneye gitmişliğim var
1- beşiktaş barbaros balıkçısı. hem fiyatlar uygun, hem mezeler güzel, hem de yüksek sesli müzik yok. dışarda oturmanızı tavsiye ederim çok soğuk değilse. ama içerde de sigara içiliyor. bu tam barbaros bulvarının girişinde diyebilirim
2-by giritli. fiyatlar diğerine göre biraz daha pahalı. ama kapalı mekan, ferah ve minik bir mekan, servis biraz yavaş, mezeler de fena değil. bu da akaretlerde. müzik rahatsız etmiyor.

Ben birinci seçeneği tavsiye ederim.
Bir de hayat memat meyhanesini çok duydum ama gitmedim, o da hemen birinci seçeneğin karşısında.
  • interview with the vampire  (08.11.17 16:56:03 ~ 16:57:08)
zomato'dan bakıyorum şimdi sıdıka için çok güzel şeyler söylenmemiş pek...

  • aboutablank  (08.11.17 17:02:04)
hasbi

  • justinho26  (08.11.17 17:04:55)
Bence pişman olmazsınız: Meymeze by Uygar
www.google.com.tr

  • lcha  (08.11.17 17:05:02)
Kamo's Mykonos - küçük şirin bi yer. eski toprak holding'in karşı çaprazına düşüyor.

  • contavolta  (08.11.17 17:16:11)
besiktas sayilir gene, bay balik.

  • jimicik  (08.11.17 17:20:06)
Kalamata derim. Akaretlerde bulunuyor, curcuna içinde değil, müzikler güzel. Arada sirtaki geceleri oluyordu (hala oluyor mu bilmiyorum), o zaman olabilir sesli müzik.

  • peggy  (08.11.17 17:56:19)
sidika demeye gelmistim, +1 diyim bari.

  • in vino veritas  (08.11.17 20:33:43)
benimki cevap sayılmıyor galiba. o kadar yazdık.

  • interview with the vampire  (09.11.17 14:01:35)