[]

Nargileciler

Selam,

En iyi nargile nasıl yapılır? Aroması eksik gibi oluyor biraz.

Üzüm nane karıştırıyorum.

Nargile takımı en kalitelisinden.

 
nane karistiriyosan dikkat et cabuk yaniyor nane nedense. ben nane anason iciyorum genel olarak cabuk yaniyor az icip birakiyorum. anason portakal da guzel benim icin.
imkanin varsa starbuzz kullan

  • England  (08.11.17 17:18:15 ~ 17:31:31) 
nargile geniş bi mevzu. tütün türleri var. kalitesine göre değişiyor. kömür türleri var. elmalı tütün deriz ama bunun nakhla'sı var, al-fakher'i var, starbuzz'ı var.. Naneyi ben mümkün olduğunca karıştırmam. Daha tatlı tütünleri seviyorum. Böğürtlen, portakal, çilek vb. gibi.. Nargile takımları 100 tl civarında.. Fazlasını vermene gerek yok. Tütünleri çok kurutma, çok da yaş kullanma


  • silah taciri  (08.11.17 17:23:52) 
Çok geniş bir soru aslında ama asıl konu tütün.
Suriyeli'lerin gelmesi ile çok çakma tütün türedi. Her yer çift elma satar oldu.
Bizim gibi nakhla sarı tütün kapiçino tutkunları içecek tütün bulamıyor. O sertlik ve tatta tütün bulamıyorum işin kötü yanı nakhla kapiçinonun eskisini de bulamıyorum.

Şimdilik el fakir ve bahreyn tütün al. Üzüm damla sakızı gibi aromalar kullan. Nane diğer tütün aromalarına göre fazla dominanttır.

aynı marpuç ile farklı tatlar deneme
  • dedirttiren  (08.11.17 18:49:17) 
naneyi az katıyorum ben üzüme güzel oluyor. çakma tütüne girme ek olarak


  • gazozailacatmauzmani  (08.11.17 19:02:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.