[]

yakınlarda teknolojik aletlerde indirim olacak mı?

bir ssd alalım ama dimi.
 
n11'de 11 kasım'da olacak bir indirim ama önce bindirip sonra indirim mi olur, bilemem. black friday var 26'sında yurt dışında, amazon'da süper indirimler oluyor, ssd yakalarsın bence. ayrıca modaya uymak için bi indirim yapabilir yerel siteler.


  • Bruce  (08.11.17 10:52:13 ~ 10:52:27) 
çok ilginçtir ki 2007 senesinde bir teknomarkette çalışıyordum 500gb hdd ler 100 tl civarıydı. üzerinden 10 sene geçti, alım gücümüzde bir değişiklik yok ve teknoloji (görece) ilerleri. 500 gb disk fiyatları 200 lira olmuş. yani indirim olmaz, gittikçe artar fiyatlar.


  • Tears of Devil  (08.11.17 10:53:01) 
@tears of devil 500gb değil 1tb harddiskler 200 civarı ve 2007 ekiminin 100 lirası şuan 225 liraya tekabul ediyor, yeni senin mantığına göre bir artış değiş düşüş var.


  • Apocalypse  (08.11.17 11:04:20) 
www.hepsiburada.com

ben buradan bahsediyorum. ve ayrıca teknolojinin ilerlediğinden bahsettim. keşke gol atmaya çalışmadan okumayı denesen apokaliptik... 10 sene geçti dediğim tarihten itibaren.
  • Tears of Devil  (08.11.17 11:14:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.