[]

Vücut geliştirme ve basketbol

Bugün v.g ye bacak antrenmanı için gidecektim, basketbol oynamaya çağırdılar. Hangisine önce gideyim? Ya da sadece ikisinden birine mi gitmem gerekir?
 
Bacak antrenmanından yerde sürünerek çıkıyorum çoğu zaman. Sonrasında bi aktivite yapmanızı önermem.


  • nopnog  (07.11.17 15:30:25) 
Bacak antrenmanından çıkıp maç yapabileceğini düşünüyorsan ya da yapabiliyorsan, dandik bir programın var demektir, yoksa eğer maç yapamazsın. Maçtan çıkıp bacak antrenmanına gidersen, verim almayı bırak, eksiye düşersin. Yani ikisinden birini seç.


  • angelus  (07.11.17 15:43:46) 
@ang; maçı antremandan önce kardiyo niyetine yapsam mı diye düşünüyordum da, haddinden fazla yorar galiba maç işi


  • asocial anchorman  (07.11.17 15:46:36) 
Yok olmaz o iş ama gönlün maça gtmekten yana gibi, ki ben olsam ben de maça giderdim, sen de öyle yap.


  • angelus  (07.11.17 15:59:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.