Ufak tefek cinayetlerde ölen kim

Polisiye film ve dizilerde katili ilk 15 dakikada bulma gibi fizikötesi bir gücüm var, bunda da haa katil şu diyip sezonu kapatacaktım ama henüz maktulü bile bulamadım. kim ölüyor en başta, ıssız acun ?

sabaha nazır editi: bu arada dizinin en iyi sahnesini de şuraya bırakıyorum; youtu.be en çok da o kaşıkla un serpiştirdiği kısmı sevdim.

edit düzeltmesi: o kaşıkla serpiştirdiği şey un değil, şekermiş. Şu yemek olaylarını da bi' türlü kavrayamadım gitti.

Bilinmiyor :D daha doğrusu izleyiciler bilmiyor, karakterler biliyor. Hoş tarafı da bu, bir cinayet var ama katilini de bilmiyoruz maktulünü de

  • helena  (07.11.17 02:47:54)
Demek istediğim göstermiyor en başta. Hatta 1in sonunda ben de birşey mi kaçırdım diyip baktım ama bilerek göstermiyormuş

  • helena  (07.11.17 02:49:01)
bence kocalardan/sevgililerden biridir.

  • tukenmez adam  (07.11.17 03:02:12)
Kadınlardan biri olmadığı kesin. Bence sezon finaline saklıyorlar.

  • elorelia  (07.11.17 08:35:06)
serpiştirdiği on değil, şeker. un löp diye düşer, öyle serpilmez. hatta hemen öncesinde löp diye koyuyor unu.

maktule gelirsek, tahmin etmek güç. kadınlardan biri değil. hatta eşlerinden biri de değil. hatta katil veya maktul hikayedeki en olmayacak kişi bile olabilir. mesela oya edip hoca'yı atmış bile olabilir yani. ben öyle bi twist bekliyorum. açıkçası oya'nın merve'yi atmış olması pöff yani çok sıkıcı olmaz mı lan?
  • kibritsuyu  (07.11.17 11:12:29 ~ 13:04:44)
big little lies (orijinalinde) eşine şiddet uygulayan koca ölmüştü. ama hikaye çok bambaşka. onunla özdeşleştirebildiğim tek karakter alyanak.arzunun kocası yani

  • blacksky  (07.11.17 17:47:47)