Tenis zatiflatir mi

?? Spor salonuna o kadar para verip les gibi ter kokulu havasiz ortamda spor yapmak istemiyorum. Onun yerine tenise mi baslasam kafasindayim. Hatta hanimi da ayartip cift olarak mi baslasak diye dusunuyorum. Yakin zamanda ayagini kiran bi adam olarak su an iyiyim cok sukur. Bunlari goz onune aldigimizda tenis kilo verdirir mi yazin ayagini kiran ben kisisinin ayagina etkisi nice olur?

tenis kilo verdirmez, vücudundaki enerji açığı kilo verdirir. ayağınla hareket ettiğin için muhtemelen daha kötü hale getirir ayağını.

  • diffarentiationation  (07.11.17 00:08:48)
neden yüzmüyorsunuz?

haftada 3 gün yüzme + sauna.. sonrasında bol limon, soda.

sabah 6'da kalkılacak, gece 11'de yatılacak. akşam 7'den sonra su dışında bir şey içilmeyecek, yenmeyecek. haftanın 6 günü akşam yemeği salata, 1 gün yok. sabah, öğlen istediğinizi çılgınca yiyebilirsiniz. (alkol yasak)

2 ayda çılgın kilo vermezseniz beni bulun. veremediğiniz her kilo x 1000tl borcum olsun :)
  • asethuan  (07.11.17 00:24:36)
kilo vermek için if , Intermittent fasting yani. yağlara kwesin çözxüm. bir d e vegan beslenmeyle birleşirse

  • Cursed Chico  (07.11.17 03:18:23)