Hdmi ses var görüntü yok (Laptop - TV arasında)

Laptoptan TVye HDMI ile sorunsuz bağlanıyordum. Geöen gün Laptopı başşka bir yerde kullanmam gerekti ve bir porjeksiyon cihazına bağladım (yine aynı hdmi kablosuyla) eve geldim ve tekrar tvye bağladığımda ses geliyor ama görüntü yok. Ekran çözünürlüğünü değiştirdim, kabloyu kontrol ettim, televizyon da aynı şekilde. Her şey normal çalışıyor, laptop başka bir tvye bağlanıyor. Tv'ye başka bir cihaz bağlanıyor. ama bu laptop bağlandığında sadece ses var, görüntü tamamen siyah.

Driver diyeceğim ama bunun için hangi driver yeniden yüklemem gerekir ki?

Belki projektor ayarlarında(fonksiyon tuslarından birisi) sadece birincil monitor olarak secilmis olabilir.

  • alwayschargeneverbend  (07.11.17 00:02:03)
Bilgisayar üzerinden birincil ekran olarak seçme, sadece multimedyayı gösteren ekran olan Uzatma, sadece 2. ekranda göster gibi bütün seçenekleri denedim.

  • nickfury  (07.11.17 00:09:14)